שאלות נפוצות

תוכנת 'הבקר החכם' היא תוכנה לניהול מערכות החשמל המחליפה את שעוני השבת הישנים, עם יכולות חדשות ומדהימות  המתאימות לצרכי המוסד. בתוכנה הושקעו שעות רבות של עבודה ובזכות הניסיון הרב שלנו בפיתוח תוכנות המבוססות על זמן, הצלחנו לפתח את התוכנה הנפלאה הזו, שהיא שיא הטכנולוגיה וההתקדמות. התוכנה תורמת לחיסכון אדיר בחשמל ובזמן.

הניסיון הרב שלנו בתחום תוכנות מבוססות זמן ושעות ההרצה הרבות, סייעו לנו לייצר את התוכנה הייחודית. בפיתוח התוכנה עמדה לנגד עיננו העובדה שהזמן שלך יקר! בע"ה כשתרכוש מאתנו את המערכת, תראה שלאחר תכנון חד פעמי של המערכת חסכת לעצמך הרבה כאב ראש ולא מעט כסף.

שעוני השבת למיניהם הפכו מיושנים וקשים לתחזוק. בנוסף מאחר ומידי שבוע משתנים התזמונים השונים של מערכות החשמל, יוצא שאתה מוצא את עצמך מול ארון החשמל, מתעסק בכל פעם מחדש עם תכנון הזמנים… לא עוד! מערכת הבקר החכם תחליף את השעונים הישנים בטכנולוגיה מתקדמת שתחסוך לך זמן והרבה כסף

בקרה בו זמנית של עד 256 קווי חשמל נפרדים. ניתן לשלוט בכל נקודת חשמל כגון תאורה שקעים חיישנים ועוד.

בוודאי, אנו נותנים תמיכה מלאה במהלך תקופת ההתקנה, ולאחר מכן מסייעים ע"פ הצורך. אנו עושים הכל למען שביעות רצון הלקוחות.

הבקר החכם שלנו מותקן לארון חשמל מצד אחד ולמחשב מצד שני (ע"י כבל רשת או USB). המערכת מחוברת לרשת במוסד וכך בעצם מאפשרת לנו להתחבר מכול מקום שנרצה ולבדוק ולשנות את מצב הבקר כרצונך, כשכל השליטה בעצם נעשית באמצעות המחשב שלך בלבד.

היכולת לתכנן מראש זמנים כגון חגים או אירועים מיוחדים ע"פ זמני לוח השנה העברי והלועזי (המערכת שלנו מתאימה גם למוסדות דת, כגון בתי כנסת וישיבות מאחר והיא יודעת לפעול ע"פ זמני היום בהלכה). בנוסף ניתן ליצור תוכנית המותאמת ליום מיוחד, כגון אירוע שבו יש צורך להפעיל את מערכות החשמל בצורה שונה ובלחיצת כפתור לשנות ולהחזיר את התוכנית למצב הקבוע, ללא צורך לתכנן את כל השעונים בכל פעם מחדש.

בימי חופשה של הלוח היהודי המערכת מושבתת אוטומטית ואין צורך לזכור להשביתה, ניתן גם להגדיר מראש ימי חופשה נוספים של המוסד, כמו יום טיול וכדו'. כמו"כ, שליטת המערכת על כל אזורי בניין המוסד ותכנונה ע"פ אזורים תורמת רבות לחסכון בחשמל וממילא בכסף.

אכן הבנת את הצורך הגדול בתכנון חכם ומתקדם של המערכת וביתרונות המוכחים שלה, אך מדוע דווקא אנחנו? מה מיוחד בנו שתבחר דווקא ב"בקר החכם" ולא בחברות אחרות. 

התשובה לשאלתך מפתיעה ביותר, מערכת ה"בקר החכם" פותחה ונוסתה דווקא ע"פ הבעיות הדרישות והצרכים שהציגו מנהלי מוסד שונים, כך שהתוכנה תפורה למידות המוסד באופן אישי ומדויק. ומתן דגש מיוחד על השקט הנפשי בניהול ותחזוק המוסד שלך.

"הפתרונות שלנו הם כמעט אינסופיים, אל תהססו לשאול" | מנכ"ל איתן צקוני